fbpx

Відгуки

Подяка-відгук

Висловлюю свою щиру вдячність фірмі “Турбота- сервіс-плюс” та її керівниці Ларисі Анатоліївні за їхню не легку, але дуже важливу роботу.
Мій чоловік переніс важкий інсульт і був майже нерухомий. Сьогодні він багато чого робить самостійно.
Особлива вдячність реабілітологу Віктору за високий професіоналізм, чуйність і турботу. Віктор за два місяці поставив чоловіка на ноги. Зараз він ходить по квартирі самостійно. Готуємось виходити на вулицю.
Робота Віктора дуже важлива, бо допомагає людям повернутися до звичного життя та повірити у себе.
Дякую,що Ви є!
З повагою Ірина

Ірина

Велика вдячність

Висловлюю свою велику вдячність фірмі “Турбота-сервіс-плюс” та її керівниці Ларисі Анатоліївні за їхню не легку, але дуже важливу роботу.
Мій чоловік переніс важкий інсульт і був майже нерухомий. Сьогодні він вміє багато чого робити самостійно. Особлива вдячність реабілітологу Віктору за високий професіоналізм, чуйність і турботу.
Віктор за два місяці поставив чоловіка на ноги. Зараз він ходить по квартирі самостійно. Готуємось виходити на вулицю. Робота Віктора дуже важлива, бо допомагає людям повернутися до звичного життя та повірити у себе.
Дякую,що Ви є у Черкасах.
З повагою Ірина

Ірина та Олександр

ВІДГУК-ПОДЯКА

У зв’язку із хворобою бабусі, були вимушені терміново шукати доглядальницю. Випадково в інтернеті знайшли ТОВ “Турбота-сервіс-плюс” та звернулися до них. По-перше, хочу відмітити професійний підхід Лариси, яка віднеслась з великим розумінням та повагою, також допомогла нам підібрати максимально зручні години, в які приходить наша помічниця. Всі організаційні питання вирішуються нею якісно , оперативно та вчасно. По-друге, хочу відмітити і подякувати за роботу нашої помічниці – Люби. Це людина з величезним добрим серцем. Вона надзвичайно уважна, доброзичлива та трудолюбива. Нам приємно і комфортно з вами. Дякуємо за уважний, людяний та професійний підхід до своєї роботи та сміливо рекомендуємо всім, кому необхідна допомога.

Наталія

Отзыв

Хочу выразить благодарность агентству и особенно его руководителю Ларисе за ответственное отношение к своему делу. За то что в своё время помогла тем, что вошла в положение и помогла решить вопрос о профессиональном уходе за моей мамой. Я осталась довольна работой сотрудников. Побольше таких агенств, где на первом месте люди…а потом деньги.

Леся Тертычна

Щиро дякую Віктору реабілітологу!

Вже декілька місяців Віктор допомагає моєму дідусеві повернутися до звичного ритму життя після інсульту. І я бачу дуже великий прогрес і впевненість дідуся в тому, що він відновиться. Я рада, що ми Вас знайшли і що завдяки Вам дідусеві набагато краще. Віктор дуже уважний, ввічливий і доброзичливий. Дякую!

Анна

Дякую за турботу!!!

Після операції (батькові відрізали обидві ноги) був у розпачі так як сам не міг доглядати за ним. Зайшов на сайт, подав заявку і вже за кілька хвилин мені передзвонили і про все домовились. Я лише вказав імя і номер палати. В палату я потратив лише під вечір наступного дня і був здивований що батько доглянутий, нагодований, рани оброблені ліками. Я дуже вдячний за турботу жодної хвилини не хвилювався. Дуже зручно що є сайт, відразу перезвонюють, розрахуватись можна через приват 24, в зручний для вас спосіб. Дякую що Ви є!

Володимир

Отзыв от Адаркиной Виктории

Человек строит планы, мечтает о будущем, но жизнь – непредсказуема. Мой муж за 3 года от палочки пересел на инвалидную коляску, и все наши планы на свободную от работы жизнь пенсионеров лопнули, как мыльные пузыри… Физической помощи мне ждать неоткуда, но к счастью, в Черкассах есть служба ТОВ “Турбота-Сервіс-Плюс”! Мы решили воспользоваться их услугами. Познакомившись с сиделкой Еленой, я поняла, что муж будет в надежных руках, и не ошиблась! Лена справлялась со своими обязанностями отлично! По возвращению домой через 8 дней меня встретил веселый муж и стол, заставленный вкусняшками, приготовленными Леночкой! Муж часто вспоминает доброе заботливое отношение Елены, и главное – без конфликтов, повышенных тонов! Я же очень благодарна Лене и службе – за такую отзывчивую и терпеливую сотрудницу! Виктория.

Виктория

Огромная благодарность Виктору вашему реабилитологу!!

Огромная благодарность Виктору вашему реабилитологу!!
С папой случился инсульт, парализовало левую часть тела, забирали домой из больницы едва сидящего в «подушках».
Три месяца профессиональной работы Виктора и старания нашего папы )) итог на сегодня : сидим , стоим, ХОДИМ !! Да, пока с палочкой и на короткие дистанции)), но под присмотром Виктора и без палочки! )) продолжаем расхаживаться)).
Впервые отличные отзывы про работу Виктора услышали в больнице, от уже вставших на ноги после инсульта, потом оказалась ,что соседи по подъезду обращались к нему за реабилитацией для мамы после сложного перелома и тоже отличные отзывы.
Спокойный, терпеливый, внимательный ох какие прекрасные человеческие и какие важные в такой непростой ситуации, когда и человек перенесший инсульт и его родные находиться в полной растерянности.
Виктор, множество слов благодарности за Ваш профессиональный труд, здоровья Вам и вашим пациентам.

Татьяна

Шановна Лариса Анатоліївна, хочу подякувати

Шановна Лариса Анатоліївна, хочу подякувати Вам особисто і компаніі «Турбота – Сервіс – Плюс» за професіоналізм, оперативність, доброзичливість персоналу.
Моя мама у віці 83 років через цукровий діабет перенесла операцію з видалення правої ноги, крім цього була практично сліпою тому потребувала цілодобового ретельного догляду. Завдяки високим професійним якостям керівника та співробітників Вашої патронажної служби останні пів року життя моєї мами пройшли в атмосфері турботи та догляду. Доглядальниці Інга, Алла, Леся провели з мамою останні місяці життя віддавши їй свою турботу та любов майже як рідній людині.
Лариса Анатоліївна, Ви завжди тримали процес догляду під контролем, вирішувала всі складні питання, постійно тримала мене в курсі всіх подій та надавала рекомендації та поради. Наша сім’я вдячна Вам за вашу дуже не легку роботу.

Світлана

Працюють професіонали

Нажаль, з певних причин,мама майже перестала пересуватися, не могла підняти навіть чашку і втримати ложку. Шукаючи приватні структури,що працюють з літніми людьми в Черкасах,я знайшла телефон компанії” Турбота” і була приємно здивована змістовною відповіддю на всі мої запитання,і оперативним вирішенням проблеми. З мамою почав працювати реабілітолог Віктор. Мама стала потрошку оживати і рухатись, змогла самостійно робити невеличкі хатні справи(зварити кашу,помити тарілку) Хочу відмітити не тільки професіоналізм Віктора,але і його чуйність ,доброзичливість і вміння спілкуватися з літніми людьми. Це дуже важливо,бо додає сил і бажання боротися з недугою

Артюхова Юлія

Спасибо за заботу

Сталкнулся со сложной ситуацией, мать после выписки из больницы, осталась очень слабой, не может подняться, кушать, ходить в туалет и т.д. Понял, что надо искать человека, который будет помогать. Через OLX вышел на “Турботу”. Подобрали хорошую женщину, которая встретила по приезду дома после выписки. Человек с большим опытом подобной работы. Немного позже, когда ей надо было уехать по собственным обстоятельствам, заменили на другую, тоже опытную. Притензий нет. Спасибо за помощь!

Віталій

Добрый день!

Добрый день! В 2004 році мій чоловік переніс 3 інсульти, довга реабілітація, непогані результати, але прийшов 2014 рік ми живемо в Луг обл, війна, стрес переїзду, потім операція під загальним наркозом і всі наші зусилля майже насмарку. А 2 місяці тому чоловік був дома один і впав посеред кімнати, дуже забив бік і зліг, ми не змиритися і по інтернету знайшли лікаря реабілітолога в компанії “Турбота-Сервіс-Плюс”. Всі казали, що він зробить? пройшло більше 15 років після інсультів, змиритися. Але Віктор за 4 тижні мого чоловіка поставив на ноги, зараз він дуже повільно, але ходить сам по квартирі, 2 рази вже виходили на двір, з 2 поверху. Дуже дуже вдячна Віктору. І зрозуміла, ніколи не треба здаватися.

Савчук Ірина

Щира подяка реабілітологу Віктору

Професіонал своєї справи, відповідальна людина,приємний у спілкуванні, уважний до хворої людини, дуже пунктуальний.Півтора місяця занять і вже є результат, на який навіть не очікували.Після важкої операції з перелому стегна, мама у свої 82 року навчилась сама без допомоги підніматися з ліжка, пробує ходити.Щиро Вам вдячні.

Людмила

Отримав травму під час занять

Отримав травму під час занять спортом.Це був розрив зв‘язок гомілкостопного суглобу без перелома.
Місяць імобілізації,після чого вирішив звернутись до реабілітолога-довго обирав і все-таки знайшов.
З перших візитів відчув,що людина-професіонал,а найголовніше-з почуттям гумору.
Пройшов період реабілітації і почуваю себе дуже добре.Рухливість суглобу повернулась,біль відсутній,а впененість у рухах лише набирає обертів.
Дуже вдячний за кваліфіковану допомогу (фізичну та моральну),впевнений,що надалі він допоможе багатьом людям.
Можу із спокійною душею рекомендувати його своїм друзям-спортсменам.

Макс

Моя щира вдячність

Приношу свою щиру вдячність реабілітологу Віктору за високий професіоналізм, чуйність та турботливе відношення! Моя 82-річна мама після обширного інсульту (повністю паралізована нога) після двох місяців реабілітації вже виходить на вулицю. Вікторе, щиро Вам вдячна та бажаю здоров’я та благополуччя!
Також моя вдячність фірмі «Турбота Сервіс-плюс» за те, що ви робите дуже не легку, але дуже важливу справу!
Бережіть своїх рідних!

Олена

Слова вдячності

Шановна Лариса хочемо висловити подяку за надану послугу, дуже гарна, уважна та старанна жіночка Лариса. Дуже задоволені, дякуємо. Успіхів вам в роботі та процвітання

Польова Людмила

Велика подяка реабілітологу Віктору!

Хочу висловити велику подяку Віктору. Він мені дуже допоміг піднятися на ноги. Після перенесеної хвороби я не міг ходити. Лише за три неділі Віктор допоміг мені піднятися на ноги. Він дійсно дуже ВЕЛИКИЙ ПРОФЕСІОНАЛ.

В'ячеслав Світличний

Подяка за турботу

Коли моя мама не змогла самостійно себе обходити, а ми живемо за кордоном, то питання як бути далі було найгостріше. Але дякувати богу є фірма Турбота-сервіс-плюс, яку очолює Лариса і співробітники які там працюють. Це дуже професійні, уважні, доброзичливі з добрим серцем люди. На мій погляд, це кращий сервіс в Черкасах. Велика подяка всім хто там працює, раджу кожному кому потрібні подібні послуги.

Вася

Дополнение к “Помощи с 2017 года”

Добрый день еще раз!

Вчера написала отзыв о работе Ларисы и Турбота Сервис (Помощь с 2017 года).
И забыла еще написать о том, что летом 2018 года в Украину приезжала мама моего мужа погостить на пару месяцев. Она иностранка. Ей 84 года. Мы обратились опять к Ларисе за помощью найти сиделку, которая сможет побыть с мамой, когда мы на работе. Лариса очень быстро нашла такого человека, который смог найти с мамой общий язык, несмотря на то, что общались они с помощью словаря / разговорника (а иногда даже словарь был не нужен). Маме очень понравился наш город и они с сиделкой очень много гуляли (с передышками и остановками), но гуляли. Она до сих пор передает привет Ларисе и сиделке.

Лариса – это наша палочка-выручалочка!
Спасибо еще раз за надежность и возможность в любой момент помочь и поддержать!

Марина

Марина

Спасибо за заботу !

Агенство посоветовали родственники когда был срочно необходим каждодневный уход и помощь для моей мамы.
Пообщавшись с Ларисой и обсудив все детали маминого состояния, мы очень быстро пришли к единому и важному решению-как помочь родному человеку.
В помощь маме у нас появилась внимательная , добрая и отзывчивая- Зина. И вот,спустя несколько месяцев, мама не нуждается в перевязках( были язвы на ногах), раны подсохли и затянулись.
Мама довольна своей помощницей и не хочет отпускать)))
Поэтому сотрудничать с агентством будем дальше!

Марина Франк

Помощь с 2017 года

Добрый день!
в 2014 году моя мама упала и сломала две руки. Срочно решили найти сиделку самостоятельно.
с 2014 по 2017 год у нас было МНОГО сиделок и много проблем: недобросовестное выполнение обязанностей, забирали деньги, пролежни у мамы, ненадежность (в любой день могли просто не прийти) и т.д. У нее начались проблемы со здоровьем и пришлось маму положить в больницу. Моя работа была связана с командировками и я надеялась, что сиделка (которая в тот момент у мамы была) поможет мне ухаживать за мамой в больнице. А сиделка просто решила уйти в отпуск….
После выписки мамы из больницы я нашла в интернете фирму, которая оказывает услуги по уходу за престарелыми и больными людьми. Приехала к Ларисе в офис: меня внимательно выслушали, рассказали, как работают, услышали наши пожелания. На следующий день Лариса приехала, чтобы познакомиться с мамой, обсудили объем работ и количество рабочих часов в день. С тех пор я не переживаю, что сиделка может не прийти, может не накормить маму, не выполнить необходимые процедуры. Все выполняется вовремя. Когда была необходимость сделать маме массаж, то я попросила Ларису и на следующий день массажист пришел уже. Она сама звонит маме, чтобы уточнить, всем ли довольна и все ли хорошо. С ними очень надежно. Даже тогда, когда сиделка можем заболеть (все мы люди), то мама одна не остается – всегда есть замена, которая уже проинструктирована о том, что и как делать. У все сиделок есть опыт работы с престарелыми или больными людьми.
Лариса, спасибо огромное за ВАШ труд и труд ваших девочек!

Марина

Подяка реабілітологу Віктору

Під час гри в волейбол впала та розірвала хрестоподібну связку, була операція, потім потрібна реабілітація.
Дуже вдячна Віктору за його професіоналізм та любов до цієї роботи. За півтора місяці розробив мені коліно. Вічливий та приємний в спілкуванні.

Анастасия

Наша родина і мама дуже

Наша родина і мама дуже вдячні реабілітологу Віктору за його роботу. Хочу відмітити не тільки високий професіоналізм,але його чуйність,доброзичливість і вміння спілкуватися з людьми похилого віку. Мама,що з певних причин,практично не могла самостійно рухатись і втратила будь-яку надію і бажання щось змінити,стала потрошку оживати. З нетерпінням чекала наступного заняття. Потихеньку почала ходити і і виконувати просту роботу по дому(зварити кашу,помити тарілку,) Хочу відмітити,що співробітники компанії завжди на зв’язку,готові до співпраці,надають якісні консультації і допомагають вирішити проблему

Артюхова Юлія

Искренне благодарна

Моя мама была лежачей больной после инсульта. Я ухаживала за ней сама, но моё здоровье резко ухудшилось и мне пришлось сделать ортопедическую операцию, после которой мне были противопоказаны физические нагрузки. По рекомендации моих знакомых я обратилась к Ларисе в поисках приходящей почасово сиделки. Огромное спасибо Ларисе за нелегкий тщательный подбор персонала, ответственное отношение к своей работе, личное участие в судьбе своих подопечных! Девочки ухаживали за моей мамой до её последних минут жизни, даже когда она впала в кому и её надо было кормить через зонд, часто поднимать и переворачивать обездвиженное тело. Я искренне признательна всем, кто помогал мне в самыйтрудный период моей жизни!

Наталья Савченко

Реабилитолог

Пользуюсь услугами реабилитолога Виктора на протяжении 2 месяцев. Очень профессиональный и ответственный сотрудник ‘Турбота-Сервис-Плюс”. Он поставил моего мужа после сложнейшего инсульта на ноги,мы даже и не надеялись на такое чудо,но тем не менее муж уже ходит.Спасибо Ларисе за такого хорошего сотрудника.

Наталья

Відгук

Я не красномовний. Що властиво Турботасервісу, це надійність і безвідмовність та інші якості, які називають професіоналізмом. У мене був дуже важкий випадок з батьками і я не раз сумнівався, що мені хтось взагалі зможе допомогти. Але ні разу я не почув “вибачте, ми нічим не можемо вам допомогти”. Щира подяка!

Юрій

Велика вдячність реабілітологу Віктору

Висловлюємо вдячність фірмі «Турбота-сервіс-плюс» та особисто реабілітологу Віктору за високий професіоналізм, чуйність та турботу .
Моя мама у віці 82 років перенесла операцію після перелому стегна . Була нерухома. Віктор за 4 місяці зміг поставити маму на ноги. Зараз вона по техеньку може рухатись за допомогу рамочки. Це великий прогрес враховуючи її вік та захворювання.
Рекомендуємо всім, кому необхідна допомога реабілітолога.

Карандась Ніна

Карандась Ніна

Подяка за послуги реабілітолога

Мой муж перенес инсульт. Правая рука и нога почти не работали.До болезни муж был физически здоровым.Очень тяжело смириться с тем что ты ничего не можешь делать. Я позвонила в Турбота-Сервис-Плюс, директор Лариса в тоже день направила к нам реабилитолога. Мы очень благодарны Виктору за его работу..После первого занятия мы убрали ходунки и взяли палку,сейчас пробуем ходить без опоры. Спасибо за то Вы есть.

татьяна

Благодарю за помощь

Порой появляется необходимость того, чтобы помощь пришла от тех людей, которых до этого не знал. Приходится принять решение на выдачу достаточно большого кредита доверия, которого ранее от себя не ожидал. Благодарю Ларису и “Турбота-сервис”, что это доверие никогда не обманывали, стремясь доказать это своей отзывчивостью, ответственностью и работой.
Болезнь Альцгеймера – нелегкое испытание как для самих больных, так и для их родных, но сформировав правильный уход с медикаментами, питанием, прогулками и общением, можно дать именно ту необходимую опору и поддержку, которая так нужна человеку, страдающему этим недугом.
Благодарю за помощь.

Сергей И.

Хочу выразить благодарность агентству

Хочу выразить благодарность агентству и особенно его руководителю Ларисе за ответственное отношение к своему делу. Когда умирала моя мама, после долгих поисков частных и государственных приютов для пожилых людей, а также разных сиделок, мне дали визитку агенства “Турбота”. Я обратилась с просьбой о профессиональном уходе за моей мамой. И осталась довольной работой сотрудников. Побольше таких агенств, где на первом месте люди…а потом деньги.

Елена Гуржий‎

Подяка

Дякую лікарю Віктору за допомогу близькій людині. Відновлення після інсульту пройшло завдяки йому дуже швидко та легко. Спеціаліст з великої Букви. Дуже дякуємо))

Носенко Тетяна

Безмежна подяка реабілітологу Віктору.

Моя донька отримала травму колінного суглоба та перенесла декілька операцій. Коліно не розгиналось і потрібна була реабілітація. Після декількох спроб знайти гарного спеціаліста нарешті звернулась в “Турбота- сервіс-плюс” де і познайомилась з реабілітологом Віктором. Кваліфікований, високопрофесійний спеціаліст та добра, щира людина відданна своїй справі.
Дуже переживала що коліно не розігнеться, але все вдалося завдяки Віктору і через три тижні ми закінчили реабілітацію з відмінним результатом.
Безмежна подяка Віктору та “Турбота-сервіс-плюс” за їхню роботу. Дякую що Ви є!!!

Олена

Большая благодарность!

Так сложилась жизнь, что мы живём в Санкт-Петербурге, а наша бабуля в Черкассах. Она у нас совсем “взрослая” – 87 лет. Живёт одна, мы только приезжаем, редко, в гости. Два года назад бабушка упала и решила, что больше не будет вставать. И у нас возник вопрос о срочном поиске сделки! Она нужна нам была на следующий день после падения бабули. И, о чудо, я нашла эту чудесную организацию и по телефону договорилась о выходе сиделки к нашей бабушке. И вот уже в апреле будет два года как мы сотрудничаем с Турботой. Я безмерно благодарна Ларисе и всей её команде за такой не простой труд! Наша бабушка в надёжных и заботливых руках!

Ксения

Дякую , що ви є в Черкасах!!

Дякую , що ви є в Черкасах!! Особливу вдячність хочу виразити Віктору, який ось вже три місяці займається з моїм братом. Брат переніс інсульт і був майже нерухомим. Сьогодні він вміє багато чого робити самостійно. Дякую вам,Вікторе, за вашу надскладну роботу,і дай Боже вам здоров’я!! ДЯКУЮ!

Наталия Фоменко

Якщо потрібні рекомендації можу надати.

Якщо потрібні рекомендації можу надати. Реально приємний сервіс.

Ростислав Ніконов

Спасибо!

Спасибо!
Огромное спасибо компании Турбота- Сервис, ее руководителю Ларисе, реабилитологу Виктору, супер специалист, поставил нашу бабушку на ноги, была сломана шейка бедра, а операцию делать ей нельзя было , то теперь хоть и с ходунками, но ходить может самостоятельно.
Лариса организовала компанию, которая в сложных случаях способна взять на себя полность или значительно облегчить уход за людьми, которые в этом нуждаются.
Огромная благодарность, и успехов вам!
С уважением,
Михаил

Готов дать рекомендации

Михаил

Огромная благодарность Виктору.

Месяц назад , в августе 20 года у мамы случился инфаркт. Успели отвезти в областную больницу и ее вобщем спасли , капельницы , уколы, куча лекарств, но через неделю, в связи с кавидом , попросили ..на выход. Она была в ужастном состоянии. Довез домой, занес на кровать…. и что далше делать? Она практически не двигалась.. И тут мне улыбнулась удача. Я случайно нашел в интернете этот сайт, позвонил и к нам приехал Виктор. Он нас обнадежил, что она будет ходит и занялся ею.. И вот прошел месяц И Мама уже ходит! Прекрасный врач, отличный комплекс упражнений и массажа! Сегодня уже выходила во двор и прошла метров 30! Нашей благодарности нет предела! Огромное человеческое спасибо Виктору и Ларисе!!!

Валерий Бондаренко

Велика подяка реабілітологу Віктору

Нажаль маю проблеми, які заважають вільно рухатись і ходити. Дуже рада, що знайшла за допомогою цієї компанії (Турбота-Сервіс-Плюс) висококваліфілованого спеціаліста, який допомагає мені в покращенні мого фізичного стану. Надзвичайно приємний в спілкуванні спеціаліст, який любить свою роботу і нею живе. Дякую за допомогу в досягненні такого бажаного результату!

Світлана

Подяка

Дуже вдячна ТОВ «Турбота-Сервіс-Плюс»!за надану послугу. У нас дуже хворий батько , звернулись в “Турботу”в пошуках реабілітолога.Нам порадили Віктора. Дуже вдячні. Чуйний, уважний, професіонал. За три тижні, що він нас відвідував, у батька значно покращилось самопочуття. Крім того, у нього гарний підхід до людей у віці, а це особливо важливо.

Ольга

Допомога!

Була розгублена після складної операції, яку зробили мамі(((( Шукала їй помічницю, яка допоможе і не образить. Дуже вдячна Ларисі за професійний підхід до вирішення моєї проблеми. Всі працівники агенції мають досвід, а Лариса вправно робить свою справу і оперативно реагує на всі звернення і прохання. Радила і буду радити ваші послуги.

Проценко Тетяна

подяка реабілітологу Віктору

Дуже вдячна реабілітологу Віктору за допомогу.
Після аварії та перелому ноги мала потребу звернутися до реабілітолога.
З його допомогою за півтора місяці я почала ходити самостійно, оминувши спроби ходіння з милицями та ходунками, які викликали непідробний страх.
Це високопрофесійна людина та чудовий співрозмовник.
Дякую, що за такий швидкий термін вдалося розробити ногу, за уважне і турботливе відношення!
Це велика і дуже важлива робота, що допомагає людям повернутися до звичайного життя.

Світлана

Благодарность

Огромная благодарность Ларисе за то, что создала в нашем городе такой ” отряд”помощников!!! Леночке и Валентине- за внимание и заботу о моей маме. Реально полезный и нужный сервис! Рекомендую! Знаю как тяжело это организовать и какой тяжелый труд по уходу за престарелыми и больными людьми! Респект вам!

Елена Павлова

Висловлюємо щиру вдячність

Висловлюємо щиру вдячність за своєчасну та професійну допомогу працівників агентства «Турбота-Сервіс-Плюс»!
Особлива вдячність керівнику Ларисі!
Дякуємо співробітникам за добросовісне виконання своїх обов’язків та туботливе ставлення до клієнта!
Наталія Філоненко

Я звернулася за допомогою

Я звернулася за допомогою по догляду літньої людини до Лариси, за що їй дуже вдячна ,за добросовісне ставлення до своєї праці,за оперативне виконання всіх прохань, які надходили з мого боку. Дякуююю!!!!!!

‎Ольга Головенько‎

Strong Testimonials form submission spinner.

Обов'язкове поле

Яке ваше повне ім'я?
Який ваш адрес електронної пошти?
Заголовок для вашого відгука
Що ви про нас думаєте?