fbpx

Догляд за людьми літнього віку

 Догляд за людьми літнього віку

 

В Вашій сім’ї виникла ситуація, коли Ваша особиста допомога потрібна рідній та близькій людині?
Немає можливості бути поруч з рідною людиною – робота, темп сучасного життя забирають багато часу?
Що робити, коли близька людина хвора і потребує постійного догляду, який може надати кваліфікований спеціаліст?
Варто звернутися за кваліфікованою допомогою.
Доглядальниця компанії «Турбота-Сервіс-Плюс» — це спеціаліст з медичною освітою, або досвідом роботи доглядальницею більше 10 років, яка знає всі аспекти догляду за хворими та візьме на себе весь перелік обов’язків.

Фахівець компанії «Турбота-Сервіс-Плюс», в цей же день, допоможе Вам підібрати доглядальницю індивідуально для Вашої близької людини, з наших спеціалістів.

Практично кожній родині в певний момент часу доводиться стикатися з проблемою догляду за літніми родичами. Кожна вирішує її по-своєму. Часто на надання допомоги, якої потребують старенькі, у молодих просто немає часу.
Вони завантажені основною роботою, турботою про дітей і т.п. Крім того, догляд за людьми похилого віку дуже непростий з психологічної точки зору. Вікові зміни провокують неадекватну поведінку бабусь і дідусів. Одні стають вередливими, інші замикаються в собі. Нерідко доводиться стикатися і з нападами невмотивованої агресії.
Отже, часу і можливості доглядати самостійно немає, а проблему вирішувати треба. Допоможе доглядальниця для літньої людини в Черкасах. Вона поєднає функції патронажної сестри і компаньйона. Знайти доглядальницю для літньої людини без посередників сьогодні нескладно. Якщо вам потрібен кваліфікований фахівець, звертайтеся в службу «Турбота-Сервіс-Плюс».

Доглядальниця погодинно
Літнього родича або тяжкохворого ні з ким залишити під час вашої відсутності? Терміново потрібна доглядальниця? До ваших послуг служба «Турбота-Сервіс-Плюс».
Доглядальниця погодинно в Черкасах може працювати з підопічним в денний, нічний час. Соціальна послуга оплачується, як правило, погодинно. Вартість розраховується в індивідуальному порядку. При цьому враховується:
• час роботи з підопічним;
• діагноз підопічного;
• особливі умови та вимоги замовника.
Терміново потрібна доглядальниця? Досвідчені фахівці «Турбота-Сервіс-Плюс» підберуть для вас професійну патронажну сестру.
Послуги погодинної доглядальниці: актуальність догляду
Замовити послуги погодинної доглядальниці можна в будь-який час для підопічного з будь-яким діагнозом. Коло обов’язків патронажної сестри і, відповідно, вартість догляду будуть залежати від фактичного стану підопічного і ряду об’єктивних факторів.
Послуги доглядальниці будуть актуальні в наступних випадках:
•  Опікун хворої людини відсутній вдома (працює, знаходиться у відрядженні і т.п.).
•  Підопічний не потребує складного догляду, обслуговує себе сам, але має порушення пам’яті, мислення, поведінки (забуває закривати воду, газ, впускає в квартиру незнайомців, йде і забуває адресу і т.п.).
•  У хворої людини загострюється захворювання, погіршується стан, внаслідок чого виникає потреба в професійному медичному супроводі.
Доглядальниця, яка приходить для такої категорії клієнтів, як правило, виконує функції компаньйона. Також в її обов’язки входить побутова допомога підопічному під час відсутності родичів, контроль над виконанням медичних приписів.


Доглядальниця для лежачих хворих

Догляд за лежачим хворим фізично і психологічно складний. Нерідко обов’язки по його організації бере на себе один з родичів. Щоб він при цьому міг зберігати соціальну активність, працювати, залучається доглядальниця для лежачих хворих, ціна її послуг може бути різною.
Визначається вартість патронажу, перш за все, кількістю часу, проведеного з підопічним. Також на ціну впливає діагноз, фактичний стан хворого, наявність особливих медичних вказівок по організації догляду.
Працювати доглядальниця може як вдома, так і в лікарні. Специфіка догляду в кожному випадку має свої особливості. Що стосується графіка роботи фахівця, він визначається відповідно до вимог замовника послуг.

Ціна:
3 години (поспіль) — 30грн.
4 години (ранок 2 години + вечір 2 години) — 350 грн.
5 — 10 годин — 400 грн.
10 і більше годин — 40 грн/година
Цілодобовий догляд тарифікується окремо (не погодинно) в залежності від складності та  індивідуальних побажань замовника
Мінімальне замовлення — 3 години.

За більш детальною інформацією та уточненням ціни
телефонуйте за номером
(067) 522-83-22
(073)522-83-23