fbpx

Медичний догляд

Медичний догляд

 

В компанії ТОВ «Турбота-Сервіс-Плюс» працюють тільки кваліфіковані медичні сестри, які добре знають свою справу. Весь персонал дуже ввічливий, уважний до побажань пацієнтів, виконує в повному обсязі всі призначення лікаря. Кваліфікація і досвід «медсестри на дому» дають можливість відповісти на будь-які питання пацієнтів, що стосуються їх захворювання і самопочуття. Наш центр надає можливість викликати додому медичну сестру, в будь-який зручний для Вас час, включаючи вихідні, свята, вдень або ввечері, медсестра може приїхати і допомогти суворо в призначений час, коли необхідні її послуги. Кожен пацієнт час від часу потребує допомоги. Виклик медсестри додому позбавить від складнощів, пов’язаних з виконанням призначення лікаря, дозволить зробити лікування більш зручним,  так як не кожен може впоратися самостійно з призначеними лікарем процедурами.

Тому «Медсестра на дому», дозволить швидко і правильно впоратися з тим, що не може сам пацієнт. Всі необхідні процедури будуть проведені в комфортній для хворого обстановці. Це позитивним чином позначиться на самопочутті пацієнта. Таким чином, завдяки тому що в нашому центрі існують послуги «медсестри на дому», боротьба з хворобою буде більш ефективною, швидкою і результативною, результат буде досягнутий в більш короткі терміни. Можливість викликати «медсестру на дому» дуже зручна для рідних пацієнта, адже це дозволить їм менше тривожитися, хвилюватися, брати відгули на роботі, освоювати техніку маніпуляцій уколів, крапельниць та інших процедур, всі ці труднощі візьмуть на себе медсестри ТОВ «Турбота-Сервіс-Плюс».

Викликана з «Турбота-Сервіс-Плюс» медсестра додому уколи зробить точно такі, які призначив лікар.

Внутрішньовенні і внутрішньом’язові, підшкірні ін’єкції будуть проведені з максимальним професіоналізмом, акуратністю, дотриманням всіх норм стерильності і мінімумом дискомфорту для хворого.

Не варто витрачати час на непродуктивний пошук по оголошенням: з «Турбота-Сервіс-Плюс» до хворого в призначений термін приїде медсестра додому, крапельниці, уколи, перев’язки і будь-які інші призначені лікарем процедури виконає в будь-який час доби якісно і професійно.

Ціна:
3-6 годин — 45-55грн/год.
6-12 годин — 40 грн/год.
12-24 год — 35 грн/год.

Мінімальне замовлення — 2 години.

При укладанні договору на 1 місяць і більше діє знижка!

За більш детальною інформацією та уточненням ціни
телефонуйте за номером
(067) 522-83-22
(073) 522-83-23